Sydsjællands Tidende - Hele ugens avis for Vordingborg Kommune og Nordfalster
Facebook

Få de lokale nyheder på

Facebook logo

Kontakt

Logo for Sydsjællands Tidende
Torvestræde 4 
4760 Vordingborg 
Tlf. 5537 0009 
Fax 5534 0011

- Priser
- Annoncebestilling

- Kontakt os

OnlineAvis
Happydays bannerannonce

 
 

Annoncering:

Henvendelse til annonceafdelingen:
annoncer@sydtid.dk

Klaus Røngaard
Annoncechef
klaus@sydtid.dk
Tlf.: 5537 1040
Mob: 2090 3002

 

Thomas Schomann
Adm. Direktør
thomas@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0913
Mob: 4117 0934 

  

Redaktion:


Henvendelse til redaktionen:
redaktion@sydtid.dk

 

Michael Thønnings
Redaktør
Tlf.: 5536 0912
Mob: 4117 0932
 

Mille Holst
Journalist
mille@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0918
Mob: 2081 6261

 

Brian Romberg
Journalist
brian@sydtid.dk

  

Kontor/Bogholder:

Annette Gertsen
Økonomi/kontor
annette@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0910

 

Lone Jensen
Kontorassistent
lone@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0911 

 

Seneste gallerier
  • FOTOS: Kurdisk fest i...
  • FOTOS:...
  • FOTOS: Lopperier i...
  • FOTOS: DGI...
Annoncer

Klik på annoncen for at se den i fuld størrelse

Kommende arrangementer
24.
Mar
Ordinær generalforsamling I/S Langebæk Vandværk
24.
Mar
Jane & Shane Kulturhuset Multicum
25.
Mar
Arrangementer i marts KulturArkaden
25.
Mar
Forårsopvisning Vordingborg Gymnastikforening
25.
Mar
Gospelworkshop Gospel Gruppen Soul Invitation
25.
Mar
60'er musik med The New Cadillacs Cafe Den Gule Stald
25.
Mar
Børneværksted i Mern Kirke Mern Kirke
25.
Mar
Weekend i sjælens og universets tegn Møns spirituelle messe
26.
Mar
Arrangementer i marts KulturArkaden
26.
Mar
Weekend i sjælens og universets tegn Møns spirituelle messe