Sydsjællands Tidende - Hele ugens avis for Vordingborg Kommune og Nordfalster
Facebook

Få de lokale nyheder på

Facebook logo

Kontakt

Logo for Sydsjællands Tidende
Torvestræde 4 
4760 Vordingborg 
Tlf. 5537 0009 
Fax 5534 0011

- Priser
- Annoncebestilling

- Kontakt os

OnlineAvis
Happydays bannerannonce

 
 

Annoncering:

Henvendelse til annonceafdelingen:
annoncer@sydtid.dk

Klaus Røngaard
Annoncechef
klaus@sydtid.dk
Tlf.: 5537 1040
Mob: 2090 3002

 

Thomas Schomann
Adm. Direktør
thomas@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0913
Mob: 4117 0934 

  

Redaktion:


Henvendelse til redaktionen:
redaktion@sydtid.dk

 

Michael Thønnings
Redaktør
Tlf.: 5536 0912
Mob: 4117 0932
 

Mille Holst
Journalist
mille@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0918
Mob: 2081 6261

 

Brian Romberg
Journalist
brian@sydtid.dk

  

Kontor/Bogholder:

Annette Gertsen
Økonomi/kontor
annette@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0910

 

Lone Jensen
Kontorassistent
lone@sydtid.dk
Tlf.: 5536 0911 

 

Seneste gallerier
  • FOTOS: Vordingborg...
  • FOTOS:...
  • FOTOS: Tørvejr til...
  • FOTOS: Vordingborg...
Kommende arrangementer
26.
Jul
Himmel & Hav - Klint & Ler Køng Museum
26.
Jul
Sommerjazz i teltet Thorsvang Samler Museum
26.
Jul
Udstilling: Kunsten i lyset Sophienholm
26.
Jul
Sommerudstilling Den Gule Stald
27.
Jul
Himmel & Hav - Klint & Ler Køng Museum
27.
Jul
Sommerjazz i teltet Thorsvang Samler Museum
27.
Jul
Udstilling: Kunsten i lyset Sophienholm
27.
Jul
Sommerudstilling Den Gule Stald
28.
Jul
Sommerjam 2017, Peter Viskinde Residens Møen
28.
Jul
Himmel & Hav - Klint & Ler Køng Museum